top of page
Team Sammen
  • Sammen

Sammen breidt uit!

Wat zijn we blij dat we Marianne Müller en Cinthia Zijderveld in ons team mogen verwelkomen! Zij gaan als coaches van Sammen ons team versterken in de Randstad en Oost-Nederland.

Marianne (rechts op de foto) heeft een achtergrond als finance manager en persoonlijk ontwikkelingscoach en heeft onlangs de opleiding tot schuldhulpverlener afgerond. Cinthia is budgetcoach en professional organizer en geschoold als fiscaal jurist. Ook zij gaat opgeleid worden in schuldhulpverlening. Zo hebben alle coaches van Sammen naast een brede kennis van financiën en coaching ook veel verstand van schuldhulpverlening. Daarmee kunnen we de mensen die we coachen goed begeleiden als zij een beroep op gemeentelijke schuldhulpverlening moeten doen. Met deze twee coaches voegt Sammen weer extra veelzijdigheid aan haar team toe. Veelzijdigheid waarmee we onze opdrachtgevers en hun medewerkers optimaal kunnen bedienen. Samen met jou maken we het verschil!

bottom of page